Maxxis CST Megamoto

O MAXXISU


   MAXXIS vyrábí pneumatiky nejen pro automobily a jejich různé nákladní modifikace, ale i pro veškerá terénnía závodní vozidla, motocykly, jizdní kola a podobně. V programu MAXXIS nechybí také pneumatiky provozidla k ošetřování travnatých ploch a zahradních areálů, trajlery a vozidla průmyslového charakteru. Tvar a funkce pneumatik MAXXIS jsou vystaveny tvrdým podmínkám a zkouškám světové motoristické veřejnosti. Přitom odolávají různým extrémním povětrnostním podmínkám ať už je tomu tak na nejtěžších pozemních terénech kdekoli na světě, nebo při soutěžních šampionátech, kde zpravidla zaujímají přední místa. Průběžně tak jsou podrobovány soustavným zkouškám a obstály doposud velmi úspěšně.Kvalita jako měřítko- více než jen fráze "Základem naší tradice a rozvoje je důvěra našich zákazníků, kterou neustále prosazujeme v přesvědčivém poměru kvalita, cena a výběr."

   Výrobce pneumatik MAXXIS byl založen v roce 1967 v Yuanlin, Tchaj-wan. V následujících letech pak vznikli další výrobní závody v Číně - Xiamen, Shanghai, Chongqing - Thajsku a Vietnamu. Závod na Tchaj-wanu má od roku 1993 certifikát ISO, zatímco továrna MAXXIS v Xiamenu získala ISO certifikaci o rok později a tím se stala první čínskou certifikovanou továrnou na výrobu pneumatik. V polovině 90. let byla zavedena značka Maxxis, která zejména mimo asijský region získávala na důležitosti. Dnes je termín MAXXIS obvykle používán na pneumatikách jako zkratka CST, přičemž se značka Maxxis také na pneumatikách etablovala.

   Devátý největší výrobce pneumatik na světě
V dnešní době zhruba 22.000 zaměstnanců po celém světě zajišťuje, aby byly komplexní odborné znalosti technologie pneumatik prosazeny v rozumném poměru cena / výkon. V mnoha oblastech, například pneumatiky pro osobní automobily, přívěsné vozíky, nebo v technologii pojízdných vozíků, se Maxxis etabloval jako dodavatel v prvovýrobě.

   Zákazníci se spoléhají na stabilní a vysokou kvalitu pneumatik MAXXIS, CST Maxxis se těší vysoké důvěře výrobců automobilů, jako je Peugeot, Ford, GM, Toyota, VW a Mercedes, kteří používají jeho výrobky v původní výbavě. V nabídce jsou průmyslové pneumatiky od průměru 3 palce až po 22,5 palcové pneumatiky pro nákladní vozidla. Na celém světě zřejmě není žádný jiný výrobce s tak širokou škálou produktů. Společnost Megamoto s.r.o, se stala výhradním dovozcem motopneu MAXXIS do ČR v roce 2015 od té doby zajištujeme podporu značky MAXXIS ať už pro koncového zákazníka tak i pro velkoodběratele.
Maxxis International USA Maxxis International USA
Maxxis Technology Center USA Maxxis Technology Center USA
Maxxis International Taiwan Maxxis International Taiwan
Maxxis Research and Development Center Taiwan Maxxis Research and Development Center Taiwan
© MEGAMOTO 2016 / Všechna práva vyhrazena
CREATED BY RR INVEST COMPANY
Top