Maxxis CST Megamoto

PNEUMATIKY > MOTO


MA-ST2 MA-ST2
Maxxis MA-ST2 je perfektní pneumatika pro jízdu s jistotou za mokra i za sucha. MA-ST2 se chlubí výjimečným složením a materiály pro zlepšenou trakci za mokra i za sucha.
Tabulka rozměrů
Supermaxx Diamond Supermaxx Diamond
Sportovně cestovní radiální pneumatika Maxxisu MA-3DS Supermaxx Diamond představuje 1poutavý diamantový vzor na bocích běhounu, zahrnující technologii mikro pórů v kombinaci s novou „ultra” složkou Maxxisu poskytující výjimečné úrovně trakce za sucha a zvýšenou přilnavost za mokra. Jediněčná vysokopevnostní konstrukce kostry zahrnuje bezešvé mono-spirálové Kevlar®-ové pásy, které zvyšují sílu kostry a udržují rovnoměrnost při podmínkách extrémního zatížení, zabezpečujíc zvýšenou stabilitu při vysokých rychlostech. Nové pevnější bočnice zaručují, že MA-3DS si udrží svou charakteristiku ovládání při typickém zatížení pro cestovní použití bez kompromisů mezi řízením a výkonem.
Tabulka rozměrů

Supermaxx Supermaxx
Maxxis vyvinul cestovní pneumatiku M6029 Supermaxx Touring pomocí nejmodernějších počítačových technologií Virtual Intelligent Prototyping a Finite Element Analysis (FEA). Supermaxx Touring má výrazný profil a vzorek běhounu , který poskytuje odezvu od řízení a stabilitu pro rychlé a precizní zatáčení. Revoluční radiální konstrukce používá Kevlar®-ové pásy pro zabezpečení stejnorodosti při vysokých rychlostech.
Tabulka rozměrů
Presa Sport Presa Sport
Maxxis představuje ve své nabídce vylepšenou vysocevýkonnostní pneumatiku pro sportovní motocykly - novou generaci Supermaxx Sport. Představuje vylepšený vzor běhounu a výrazný, rohový profil. Supermaxx Sport dovoluje rychlé, přesné a citlivé řízení. Složka siliky, formulována pro optimální trakci za suchých i mokrých podm-ínek, dovoluje nižší jízdní teploty a maximální přilnavost na závodní trati i silnici. Navíc revoluční radiální kostra používá mono-spirálovou Kevlar®-ovou konstrukci pro zabezpečení stejnosti pneumatiky při vysokých rychlostech. Díky této kombinaci je nový Supermaxx Sport pneumatika pro sportovní motocykly s výkonem pro závodní tratě.
Tabulka rozměrů

Presa Detour Presa Detour
Maxxis představuje svou radiální Adventure-Touring pneumatiku - Detour. Je k dispozici v rozměr-ech pro V-Strom, Varade ro, KLV 1000, BMW a Triumph Tiger. Detour nabízí excelentní a komunikativní řízení jak na mokru tak za sucha, na silnici i mimo ní. Stabilní centrální bloky Detouru a velké drážky výborně odvádějí vodu a zakusují se do silnice při rovné jízdě a při proplétání se okreskami, nabízejíc komfort a lehkost pro každou vaší jízdu. Svou unikátní složkou nový Detour poskytuje nízké opotřebení, až se vaše jízdní dobrodružství budou zdát nekonečná!
Tabulka rozměrů
V1 V1
Vysoce zátěžová konstrukce a vícesměsová guma dělají z V1 výbornou volbu pro váš sportovní motocykl.
Tabulka rozměrů

Touring/Classic Touring/Classic
Hledáte touringovou pneumatiku, která funguje i pod největším zatížením? Nehledejte dále než mezi pneumatikami Maxxis řady Touring. Pneumatika Maxxis Classic má unikátní dizajn běhounu, který poskytuje výborný odvod vody a trakci s vysokým nájezdem. Vyosená centrální drážka poskytuje ovladatelnost na dálnici a mostech s ocelovou dilatací.
Tabulka rozměrů
Promaxx Promaxx
Centrální drážka přední pneumatiky zlepšuje jízdu v přímém směru Ostrá hlavní drážka pomáhá odvodu vody a zvětšuje kontaktní plochu pro bezpečnost Směrový vzorek běhounu spolupracuje s e skvělou směsí pro vynikající přilnavost na mokru Nová generace sliniční pneumatiky s rychlostním indexem H.
Tabulka rozměrů

M6118 M6118
Presa Supermotard M6118 je dizajnována specificky pro supermotardový soutěže. Nízkoprofilový dizajn nabízí větší kontaktní plochu pro zvýšenou přilnavost.
Tabulka rozměrů
M6119 M6119
Presa Supermotard M6119 je dizajnována specificky pro supermotardový soutěže. Nízkoprofilový dizajn nabízí větší kontaktní plochu pro zvýšenou přilnavost.
Tabulka rozměrů

M6131/M6132 M6131/M6132
Presa Supermotard M6131/6132 je dizajnována specificky pro supermotardový soutěže. Má vynikající vlastnosti za kluzkých podmínek.
Tabulka rozměrů
M6233/M6234 M6233/M6234
M6233 poskytuje vynikající řízení zatímco pneumatika M6234 má velké drážky pro mokré podmínky a poskytuje zvýšenou odolnost běhounu.
Tabulka rozměrů

M6236 M6236
Pneumatika M6236 má komplexní dezén běhounu se směrovým vzorkem a současně zapezpečuje velkou kontaktní plochu pro důvěru při zatáčení a mokrých podmínkách.
Tabulka rozměrů
Traxer Traxer
Maxxis M6017 Traxer je pneumatika. která vám umožní jezdit za každých podmínek, jak na silnici tak i mimo ní. Křivka stopy poskytuje stabilitu při všech úhlech náklonu . V-éčkový vzorek běhounu je navržen, aby dovolil efektivnější odvod vody a bláta . Významná tloušťka dezénu běhounu poskytuje výborný komfort a umožňuje maximální rychlost až do 210 km/h (130 mph).
Tabulka rozměrů

DTR-1 DTR-1
The Maxxis DTR-1 tire is specifically designed for dirt track racing and is available in multiple compound options. The tire’s tread design provides superb traction and stability on any race track.
Tabulka rozměrů
© MEGAMOTO 2016 / Všechna práva vyhrazena
CREATED BY RR INVEST COMPANY
Top